KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9502305
nr 950 2305
signerad, Atjeljéstudie, Expressionistisk målning tidigt 1900-tal, duk, 24x19, 5
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 23 mars 2015
kl 18:14:06
22/3 13:08:42
300 kr
23/3 17:29:31